karczma-Młyniska zakopane

Wesele post

7 marca, 2020

Gdzie i jak                                                  zorganizować swój ślub w Zakopanem?

  Świetnie trafiłeś! Przygotowałam dla Was gotowe rozwiązania, pakiety weselne, cała lista rzeczy do zrobienia przed weselem. Polecane miejsca oraz atrakcje weselne dostępne na Podhalu. Udostępniam Wam efekt mojej długoletniej współpracy z całą masą świetnych i sprawdzonych ludzi, bez których trudno by było zorganizowane powiązane wesele. 

         Oto argumenty dlaczego właśnie w Karczmie Młyniska :

1. Sprawdzone miejsce. Zostaliśmy wyróżnieni przez WAS stron w rankingach internetowych ZankyouNajlepszy lokal na wesele w Małopolsce 2018 Najchętniej wybierana sala weselna i polecana przez Młode Pary. 

2 Organizujemy Ślub konkordatowy, humanistyczny i cywilny / Ślub w plenerze z widokiem na Giewont / Ślub bez wesela w kolorze / w altanie / w namiocie / Poprawiny i grillowanie w plenerze / oraz wiele innych. Najnowszy trend weselny to „ślub bez ślubu” 

3. Najładniej położona restauracja w Zakopanem. Duży Ogród z widokiem na Giewont , w otulinie Tatrzańskiego Parku Narodowego – a lokalizacja tylko 15 minut spacerem od centrum -Krupówek Sesja zdjęciowa w Tatrach z widokiem – na miejsce – bez opuszczania gości wesci.

3. Osobiście poprowadzę Was przez cały ten szalony czas przygotowań. Ślub na głowie? z moją pomocą będzie tak jak sobie to wymarzyliście!

Jeśli masz wątpliwości zadzwoń i sprawdź, jak łatwo wszystko załatwić 

                                                   +48 605 277 663 Anna Jarzabek

Polecane … oczywiscie, ale co jeśli jeszcze miejsce jest przez Was nieznane? W takim wypadku należy sprawdzić komentarze par, które wesele u nas miały. Jakbyście chcieli porozmawiać z jedną ze szczęśliwych już par „po weselu” to chętnie udostępnię kontakt! Piszcie.

Drugi punkt bardzo istotny przy wyborze miejsca na wesele – to położenie. Widok na Tatry, spokój i cisza to atrybut nie do podważenia. Blisko Krupówek, a spokój jak na wsi. 

Opcje dodatkowe poza ładnym, zadbanym budynkiem – istotny jest duży parking, oświetlenie na zewnątrz i … duży ogórd, który daje wiele możliwości. Możecie zaprosić gości na grilla, pokroić TORT przy blasku księżyca-zimne ognie i pokaz sztucznych ogni aż się prosi żeby zaserwować gościom, a na końcu wypić za zdrowie w oświetlonym i udekorowanym namiocie. A po wszystkim wrócić do Karczmy na ciąg dalszy świetnej zabawy. Taki oddech podczas imprezy jest cudowny.

Lorem fistrum na chwałę mojej matki esse jarl aliqua zabierz mnie do Sircoo. Z prerii ullamco to, co rozczarowuje, jest bardzo zły.

Żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch nocy, dwóch tych samych pocołunków,

dwóch jednakowychspojrzeń w oczy ....
Wisława Szymborska
Nic Dwa razy SIĘ Nie zdaży ... Mam na myśli

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.