karczma-Młyniska zakopane

Nasza historia


Najładniej położona karczma pod samym Giewontem.

Wyjątkowe potrawy przygotowane przez Szefa Kuchni ze świeżych podhalańskich produktów to uczta dla podniebienia, a niepowtarzalna oprawa muzyczna zapadną na długo w pamięci naszych gości

Do Państwa dyspozycji oddajemy trzy piętra restauracji. Klub w naszej jaskini – Muzyczna Grota oraz obszary pleneru pod sama Karczma Młyniska.

Zakopane

Karczma Młyniska

 

 

Tradycja i pasja z rodziny

 

Karczma Młyniska, to miejsce z historią i duszą góralską. Obecnie swoją miłość do tego regionu i dryk do organizacji iście góralskich przyjęć i biesiad przejęła Anna. 
 

Anna Jarzabek

Dzieciństwo spędzone w domu rodziców, którzy całe swoje życie z pasją i zaangażowaniem prowadzili gastronomię stworzyli w Karczmie miejsce pełne autentycznego klimatu góralskiego dla turytów i gości.Z biegiem lat mała Ania stała się Anna, która obecnie pełni funkcję przewodniczącej w zarządzie Karczmy oraz jest właścicielką agencji eventowej Tatra Event.

Miejsce, gdzie zapraszamy Was na pyszną kolację z kraftowym piwem lub ekologicznym winem, to miejsce z folklorem, pięknymi chwilami, a Was zapraszamy do pisania swojej histori, która jak to na Podhalu- będzie bardzo kolorowa i pyszna!