karczma-Młyniska zakopane

Ślub w Zakopanem

7 de marzec de 2020

Organizacja wesela pod Tatrami, to piękne doświadczenie dla Pary. Styczność z kolorytem, urokiem gór i wspaniałych smaków, to raj dla weselników. Miejsce daje gwarancję na wspaniały ślub i wesele, ale co do dokładnego adresu imprezy przejdziemy potem.

 • Ustal termin

Zazwyczaj ślubne przygotowania dotyczyć będą wielu przygotowań dla Was, ale także dla Waszych gości, aby na spokojnie mogli zaplanować przybycie na przyjęcie. Początkowo wstępna data (miesiąc , dzień) wystarczą.

 • Ustal termin
Zazwyczaj ślubne przygotowania dotyczyć będą wielu przygotowań dla Was, ale także dla Waszych gości, aby na spokojnie mogli zaplanować przybycie na przyjęcie. Początkowo wstępna data (miesiąc , dzień) wystarczą.

 

 

 • Wybierz miejsce
 •  
 •  
 • Wybierz miejscowość, w której chcecie się pobrać. Pomyśl o Kościele czy przyjęciu w plenerze, określ odległości między hotelem, salą i miejscem ceremonii. Jeśli przyjęcie ma odbyć się w Zakopanem, to weź pod uwagę turystów. Rok przed uroczystością powinniście mieć zarezerwowaną salę weselną.
   
 • Domek czy pensjonat dla Was i gości, to żaden problem w górach (duża sieć noclegowa), ale ciekawe miejsce na salę na uboczu, to nie lada wyzwanie w Zakopanem. 

 • Karczma Młyniska, to restauracja z widokiem na Giewont, w spokojnej części miasta wraz z kompleksową pomocą w organizacji przyjęcia. 

Wychodząc na przeciew Waszym oczekiwaniom mamy dla Was gotowe rozwiązania, pakiety weselne, cała lista rzeczy do zrobienia przed weselem. Polecane miejsca oraz atrakcje weselne dostępne na Podhalu.

Udostępniam Wam efekt mojej długoletniej współpracy z całą masą świetnych i sprawdzonych ludzi, bez których trudno by było zorganizowane powiązane wesele.

 

Dlaczego warto wybrać Karczme Młyniska na Wasze wesele:

1. Sprawdzone miejsce. Zostaliśmy wyróżnieni przez WAS w rankingach stron internetowych ZankyouNajlepszy lokal na wesele w Małopolsce.

2 Organizujemy Ślub konkordatowy, humanistyczny i cywilny. Ślub w plenerze z widokiem na Giewont. Ślub bez wesela w kolorze / w altanie / w namiocie / Poprawiny i grillowanie w plenerze / oraz wiele innych. Najnowszy trend weselny to „ślub bez ślubu”.

3. Najładniej położona restauracja w Zakopanem. Duży Ogród z widokiem na Giewont , w otulinie Tatrzańskiego Parku Narodowego – a lokalizacja tylko 15 minut spacerem od centrum -Krupówek Sesja zdjęciowa w Tatrach z widokiem – na miejsce – bez opuszczania gości wesci.

3. Osobiście poprowadzę Was przez cały ten szalony czas przygotowań. Ślub na głowie? z moją pomocą będzie tak jak sobie to wymarzyliście!.

Wybór sali, to początek, ale organizując przyjęcie na odległość, to wielka ulga, gdy osoba kompetentna może pomóc nam w doborze dekoracji, poleci makijażystkę, salon fryzjerski czy cukiernię.

Ania zajmuje się przyjęciami ślubnymi i eventami od ponad 20-stu lat i jak nikt inny pomoże Wam w organizacji ślubu. Będzie dla Was wielką niespodzianką atrakcyjna cena.

Żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch nocy, dwóch tych samych pocołunków,

dwóch jednakowychspojrzeń w oczy ....
Wisława Szymborska
Nic Dwa Razy SIĘ zdaży ... Nie mam na Myśl

Post comments

 1. Matthew Beale pisze:

  Hi my name is Matthew and I’m looking for a place to have my wedding next year. We are looking at the end of July into August. Could you send me availability and maybe some prices for certain packages 🙂 we are expecting around 80 people and would love to have the ceremony outside in the garden with the views.
  I look forward to hearing from you.
  Matthew

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.